Podróże MM

środa, 31 grudnia 2014

Podróże MM: 2014

W roku 2013 rozpoczęliśmy naszą przygodę z samodzielnymi podróżami. Odwiedziliśmy wtedy Wiedeń (Austria), Pragę (Czechy), Liechtenstein, Szwajcarię, włoską Ligurię i Weronę, Księstwo Monako, Niceę i Cannes na Lazurowym Wybrzeżu, oraz pierwszy raz lecieliśmy samolotem - do Norwegii. Rok 2013 pod względem wyjazdów był niezwykle obfity w podróże.
Dziś ostatni dzień roku 2014. Jestem szczęśliwy, bo był to kolejny udany rok. Nasza podróżnicza mapa nabiera co raz to więcej barw. Do tej pory udało nam się odwiedzić 14 europejskich krajów, co w wieku 19 lat jest myślę okazałym dorobkiem.
Naszym przelicznikiem walut są podróże. Każde 100 zł to potencjalny bilet lotniczy. Wyjazd na tydzień w Tatry kosztował nas ok. 400 zł, Berlin 60 zł, Londyn 230 zł, Barcelona (3 dni) 400 zł. Można? Można! Jeszcze w 2014 zaplanowaliśmy na przyszły rok wyjazd do Bergamo, Mediolanu, Budapesztu, Wilna i Lwowa. Pasja podróżowania całkowicie nas pochłonęła i sam umieram z ciekawości, co napiszę w poście zamykającym przyszły rok. 
Póki co - krótkie podsumowanie 2014 :)4 komentarze:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku i realizacji wszystkich podróżniczych marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na tak młody wiek, Wasza lista jest bardzo imponująca! Super :) Trzymam za Was kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem niezły dorobek!
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i życzę Wam, aby Wasze plany się spełniły, a może nawet jeszcze kilka innych wyjazdów wpadło. Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem ! Tyle drogi już za Wami :) Życzę jeszcze więcej takich wypraw !! :)

  OdpowiedzUsuń