STRONA GŁÓWNA

Strony

Strony

USŁUGI

♦ POMOC W ORGANIZACJI WYCIECZEK INDYWIDUALNYCH

Chcesz zwiedzać świat, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? Myślisz, że podróżowanie wiąże się z ogromnymi kosztami? Nie chcesz przepłacać za wycieczki z biurami podróży? Chcesz zwiedzić jakiś kraj, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Pomogę!

Zauważyłem, że podróżowanie kojarzy się wielu osobom z czymś skomplikowanym. Dlatego postanowiłem uruchomić skromną działalność w sieci, polegającą na przyjmowaniu zleceń od osób, które nie potrafią, lub nie mają czasu na szczegółowe opracowanie planu wycieczki. 

Oferuję plik z praktycznymi informacjami i planem podróży na każdą kieszeń, do dowolnego kraju świata. Doradzę, jak najlepiej, najtaniej, najwygodniej dotrzeć do wskazanej lokalizacji, pomogę wybrać hotel, podpowiem, jak poruszać się po mieście i co warto zobaczyć w okolicy. 

Dlaczego można mi zaufać? Mam zaledwie 22 lata, dotychczas odwiedziłem 24 kraje w Europie i Azji, samodzielnie organizując każdy wyjazd. Pomaga mi w tym znajomość 4 języków obcych - angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i portugalskiego. Z każdą podróżą nabywałem umiejętności radzenia sobie za granicą, wyszukiwania najciekawszych, wartych odwiedzenia miejsc, wybierania hotelu, organizacji transportu. Nie dysponuję dużym budżetem na podróże, a mimo to realizuję marzenia. Każdy może oglądać świat - wystarczą chęci, zapas czasu i odpowiednie przygotowanie planu. W tej ostatniej kwestii chcę Cię wyręczyć. 

Szczegółowych informacji udzielę drogą mailową, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało!
Kontakt: iwanczukmateusz@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz