STRONA GŁÓWNA

USŁUGI / WSPÓŁPRACA

Jakiś czas temu blog przestał być jedynie naszym pamiętnikiem z podróży, a obecnie pełni także funkcję portfolio. Przez skromne 4 lata działalności bloga zbieraliśmy doświadczenie, które dziś chcielibyśmy przełożyć na działalność w zakresie branży turystycznej. 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, zarówno z przedsiębiorstwami, jak i z osobami prywatnymi. 

  • Świadczymy usługi pomocy w organizacji kreatywnego wyjazdu na każdą kieszeń, do dowolnego miejsca na Ziemi. Nie było nas jeszcze wszędzie, ale mamy wprawę w układaniu planu podróży.
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi blogami o tematyce podróżniczej, w celu dotarcia do szerszego grona odbiorców. Ponadto, podróżnicy to z reguły świetni ludzie, więc chętnie nawiążemy kontakt!
  • Oferujemy organizację konkursów we współpracy ze sponsorem.
  • Możemy negocjować warunki współpracy w zakresie praw autorskich, lokowania produktu / endorsementu.
  • Jeśli chodzi o reklamę, akceptujemy tylko oferty nawiązujące do tematyki bloga.
  • Mamy na stronie trochę miejsca na reklamy produktów lub usług, które mogą zainteresować naszych czytelników.
  • Chętnie zrecenzujemy książkę lub inny produkt, jeśli uznamy, że warto go polecić naszym czytelnikom.

kontakt: iwanczukmateusz@gmail.com♦ ORGANIZACJA WYCIECZEK INDYWIDUALNYCH

Chcesz zwiedzać świat, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? Myślisz, że podróżowanie wiąże się z ogromnymi kosztami? Nie chcesz przepłacać za wycieczki z biurami podróży? Chcesz zwiedzić jakiś kraj, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Pomogę!

Zauważyłem, że podróżowanie kojarzy się wielu osobom z czymś skomplikowanym. Dlatego postanowiłem uruchomić skromną działalność w sieci, polegającą na przyjmowaniu zleceń od osób, które nie potrafią, lub nie mają czasu na szczegółowe opracowanie planu wycieczki. Doradzę, jak najlepiej, najtaniej, najwygodniej dotrzeć do wskazanej lokalizacji, pomogę wybrać hotel, podpowiem, jak poruszać się po mieście i co warto zobaczyć w okolicy.

Szczegółowych informacji udzielę drogą mailową, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało!
Kontakt: iwanczukmateusz@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz