STRONA GŁÓWNA

niedziela, 6 kwietnia 2014

Keep calm and visit London!

Decyzja zapadła w jeden wieczór - lecimy do Londynu :) Jesteśmy mega podekscytowani, jeszcze nigdy w Wielkiej Brytanii nie byliśmy. To będzie dopiero nasz 3 lot samolotem w życiu, ale kurczę, mamy dopiero po 19 lat i całe życie przed sobą!

Generalnie do 18 roku życia mieliśmy blokadę na wszelkie samodzielne wyjazdy. Gdy stuknęła "osiemnastka" ruszyliśmy z grubej rury: Austria, Czechy, Szwajcaria, Włochy, Monako, Francja i pierwszy lot samolotem, czyli urodzinowy prezent od siostry i szwagra, którzy zabrali nas do Norwegii na weekend.

Ciężko będzie dorównać podróżom z ubiegłego roku, ale i tak nie możemy się doczekać tegorocznych wojaży! Za równy miesiąc jedziemy się zresetować w Tatry, w czerwcu Berlin, wrzesień - Londyn. W międzyczasie odkrywać będziemy uroki Ojczyzny. Ciężko będzie o kolejną zagraniczną podróż w 2014, gdyż wyczerpaliśmy fundusze z kieszonkowego :) Ale chyba nie mamy powodów do narzekania, to będzie dobry rok!


3 komentarze:

 1. Mam to samo wrażenie: że ciężko będzie przebić podróżniczo zeszły rok! Tymczasem już kwiecień, a my cały czas siedzimy na tyłku! Do Lądka też cały czas się wybieramy (a w UK też nigdy nie byłam - tylko w Irlandii). Zatem czekam na relację.
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam. Londyn ma dużo do zaoferowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie idźcie na jakiś musical na West Endzie. Lasy minutę bilety są nie tak drogie, a wspomnienia zostaną na lata.
  Pozdrawiam Nika ( dziś z Brukseli)

  OdpowiedzUsuń