STRONA GŁÓWNA

Strony

Strony

piątek, 21 lutego 2014

Nocleg w Paryżu - Hipotel Paris Hippodrome Parc Floral

1 allée Édmée Lheureux 94340 Jointville-le-pont
Tél : 0033 (0)1 48 89 89 99
Fax : 0033 (0)1 48 89 76 49
mail: hipotel@wanadoo.fr

Podczas mojego pobytu w Paryżu (2012) zatrzymałem się w hotelu na obrzeżach, ok 10 km od samego centrum stolicy, w Joinville-le-Pont. Hotel ma fajną lokalizację. Stacja RER "Joinville le Pont" jest widoczna z drzwi hotelu (2 minuty spacerem). Blisko jest również do stacji metra.Hipotel Paris Hipodrom oferuje 126 dźwiękoszczelne pokoje, wszystkie z łazienką i telewizorem. 8-piętrowy budynek wyposażony jest w windę. Na parterze znajduje się restauracja Hipogril oraz 3 sale konferencyjne. Przed hotelem znajduje się parking.Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: >> kliknij tutaj <<

Cóż mogę powiedzieć o tym hotelu...
Ocena według użytkowników portalu booking.com to 5.9 w skali do 10. Zgadzam się z tą oceną. Pokoje są czyste, nieźle wyposażone, choć często informacje na stronie internetowej mijają się z prawdą. Za 5€ można wykupić hasło do WiFi. Nie polecam kupna śniadań - są naprawdę nędzne (suchary z dżemem). 

Doprawdy nie wiem, czy mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce na nocleg. Cena może wydawać się wygórowana, lecz pamiętajmy, że to Paryż. Tutaj nie da się tanio przenocować. Nie w miejscach o dogodnej lokalizacji, w pobliżu stacji metra. 
Oceny innych klientów są najróżniejsze. Opinia wielu z nich niezwykle mnie zaskoczyła, gdyż nie zauważyłem wad wymienionych w komentarzach, np. w kwestii czystości. Wiele osób skarży się na nieprzyjemny zapach, brud. Ja zaś zapamiętałem czyste lokum, codziennie sprzątane przez służby porządkowe. Wolę nie brać na siebie odpowiedzialności, dlatego nie polecę tego hotelu, ale i nie powiem nań złego słowa :) Luksusu nie można się spodziewać, lecz warunki, moim zdaniem, w moim pokoju, na rok 2012, były bardzo przyzwoite.  

- MateuszBrak komentarzy:

Prześlij komentarz